Bramy garażowe firmy Hörmann

Firma Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną i bywa najogromniejszym wytwórcą bram, oraz napędów. Spółka Hörmann jest firmą rodzinną operującą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych środków oraz najlepszej jakości artykułów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków inicjatora marki, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa centrala spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza sekretariatami centrali, znajdują się również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie marka zatrudnia w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego państwa. Zapewnia ona ekspresowy oraz kompetentny serwis a także zapewnia odpowiednią, fachową obsługę konsumenta.